АНОНС: Предстоятель УАПЦ освятить ікону проти раку (Тернопіль, 22 січня)22 січня блаженнійший Мефодій, митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви очолить відправу літургії в Тернопільському кафедральному соборі Різдва Христового, повідомляє Uaoc.net.

Після цього Першоієрарх УАПЦ у співслужінні духовенства освятить ікону Пресвятої Богородиці «Всецариця» («Пантанасса»), написану спеціально для її передачі в онкологічне відділення Тернопільської лікарні. Під час богослужіння будуть поіменно згадані десятки хворих на рак дітей, дорослих, а також їхніх родичів й близьких, що висловили бажання долучити до цієї ініціативи.

Чудотворна ікона Божої Матері, яку називають «Всецариця» (по-грецьки – «Пантанасса») перебуває на Святій Горі Афон у Греції, в соборному храмі Ватопедського монастиря, ліворуч від райських дверей. Ця ікона, невелика за своїми розмірами, була написана в XVII столітті і за переданням, була благословенням відомого на Афоні старця Йосипа Исихаста своїм учням.

Теги: