АНОНС: презентація книжки о.Т’єрі де Русі «Різдво, Таємниця» (Харків, 25 січня)Книгарня «Є», міжнародна асоціація «Дім Серця» та видавництво «Дух і Літера» запрошують вас на презентацію книги о.Т’єрі де Русі «Різдво, Таємниця», яка відбудеться 25 січня за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 3.


Початок о 18:00.

“Різдво стає палітрою кольорів, що перебуває у постійному русі, вона є симфонією влучних і невтримних жестів, світлом, що сходить на землю. Колір пронизує полотно так само, як божественне пронизує землю. Золото єднається з вохрою, біле з карміном, пурпур із сірим”.

Учасники:  

  • Од Гіє – представник «Дому Серця»,
  • Олексій Сігов – редактор видавництва «Дух і Літера»,
  • Олександр Філоненко – доцент Харківського національного університету ім. В.М.Каразіна.

Книга об’єднує тексти, написані отцем Т’єрі де Русі, засновником спільноти Дому Серця та доповнюється важливими свідоцтвами волонтерів Дому Серця під час їхньої участі в місії, а також ілюстраціями української художниці Наталії Сацик.

Ця книга – результат великої дружби, що існує між Домом Серця та українським гуманітарним видавництвом «Дух і Літера», що спеціалізується на виданні філософської, історичної, богословської та культурологічної літератури.

Книга видана українською та французькою мовами.

Раніше презентація книги вже відбулася у Києві та Львові, ознайомитися із враженнями учасників можна в сюжеті телеканалу “Глас”.

Теги: