"Ми сьогодні в Україні переживаємо дуже складний період історії і нашої держави, і Церкви, зокрема її присутності в державі. Нині відбуваються такі процеси, які, створюється враження, ніхто не контролює, і ми не знаємо, що завтра нас чекає". Про це Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви блаженніший Святослав (Шевчук) сказав у Німеччині на зустрічі з представниками духовенства та благодійної організації "Церква в потребі, повідомляє сайт УГКЦ.

До Німеччини глава УГКЦ прибув 11 лютого зі своїм першим офіційним візитом.

За твердженням Предстоятеля УГКЦ, у такий період невизначеності «люди не вірять нікому, але довіряють Церкві».

«Дуже цікаво, що люди сьогодні набагато більше довіряють тому, що говорить Церква, аніж тому, що говорять державні службовці, – сказав Святослав. – Це означає, що наша Церква відіграє величезну роль у житті українського народу. Найперше – у розбудові громадянського суспільства в нашій державі. Завдяки економічній незалежності від держави ми маємо свободу говорити правду», – наголосив Предстоятель УГКЦ.

Він також подякував благодійній організації «Церква в потребі» за підтримку, яку та з часу свого заснування надає багатьом потребуючим, зокрема УГКЦ, і висловив сподівання, що й надалі надаватиме.

Теги: