Архієпископу Олександру (Драбинко) вручена вища нагорода УПЦ - відзнака Предстоятеля18 березня, вікарій Київської Митрополії, секретар Предстоятеля Української Православної Церкви (Московський Птріархат) архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) відзначив свій 35-й день народження, повідомляє сайт УПЦ.

У Хрестопоклонну неділю  архієпископ Олександр звершив літургію у Спасо-Преображенському храмі на столичному масиві Теремки-2. Йому співслужили  ієрархи УПЦ: архієпископ Білогородський  Миколай, єпископи — Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Городницький Олександр, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Броварський Феодосій, Шепетівський і Славутський Діонісій,  Обухівський Іона.

Після відправи  архієпископ Олександр отримав поздоровлення від преосвященних владик, духовенства та пастви. Від архіпастирів і духовенства вітальне слово виголосив єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, а від мирян – голова парафіяльної ради храму Ігор Лисов.

Архієпископу Олександру (Драбинко) вручена вища нагорода УПЦ - відзнака ПредстоятеляУ цей день мтрополит Київський і всієї України Володимир, вітаючи архієпископа Олександра, нагородив його Відзнакою Предстоятеля УПЦ. Нагороду митрополит Володимир вручив у лікарні, де на даний час проходить реабілітацію.

Як повідомлялося, нещодавно Синод УПЦ звільнив архієпископа Олександра з ключових постів і звинуватив його у «смуті», «наклепі на соборний розум Церкви і хулі на Духа Святого».

Теги: