19 вересня Предстоятель УПЦ митрополит Володимир у своїй резиденції в Києво-Печерській лаврі прийняв делегацію Антіохійської Православної Церкви на чолі з митрополитом Мексиканським, Венесуельським, Карибським і всієї Центральної Америки Антонієм (Шедрауі), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

У ході зустрічі митрополит Антоній розповів владиці Володимиру про релігійне життя в Центральній Америці та становище Православної Церкви, зокрема, відзначивши, що значну частину віруючих становлять вихідці з України. Зважаючи на це, владика Антоній попросив Предстоятеля УПЦ благословити священнослужителя для української діаспори у вказаному регіоні.

Також голова Антіохійської делегації нагородив митрополита Володимира ювілейною медаллю св. Георгія Побідоносця. На згадку про зустріч Бглава УПЦ подарував гостю пам'ятну панагію.

Делегація Антіохійської Православної Церкви перебуватиме в Україні з 19 по 24 вересня з нагоди річниці з дня смерті митрополита Харківського і Богодухівського Никодима. 20 вересня митрополит Мексиканський, Венесуельський, Карибський і всієї Центральної Америки Антоній та члени делегації зустрінуться зі студентами Харківського Національного університету ім. В. Н. Каразіна; 21 вересня звершать літургію в Свято-Благовіщенському кафедральному соборі м. Харкова та літію на могилі митрополита Никодима, а 23 вересня – літургію у Свято-Покровському монастирі м. Харкова.

Делегацію Антіохійської Православної Церкви супроводжує архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій.

Теги: