Предстоятель Православної Церкви Чеських земель та Словаччини став почесним професором Ужгородської академії УПЦ31 березня з благословення Предстоятеля УПЦ (МП) митрополита Володимира ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, Уповноважений УПЦ з питань вищої освіти і науки професор, архімандрит Віктор (Бедь) вручив атестат і відзнаки почесного професора УУБА блаженнійшому Христофору, архієпископу Празькому, митрополиту Чеських земель та Словаччини, Предстоятелю Православної Церкви Чеських земель та Словаччини, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УУБА.

Урочисте вручення відбулося після літургії в Кафедральному соборі рівноапостольних Кирила і Мефодія у Празі.

2 квітня архімандрит Віктор (Бедь) зустрівся у Києво-Печерській лаврі з главою УПЦ митрополитом Володимиром. Він доповів блаженнійшому митрополиту Володимиру про стан справ в академії та університеті, прозвітувався про міжнародну місію щодо вручення блаженнійшому Христофору, архієпископу Празькому, митрополиту Чеських земель та Словаччини, Предстоятелю Церкви Чеських Предстоятель Православної Церкви Чеських земель та Словаччини став почесним професором Ужгородської академії УПЦземель та Словаччини атестата та відзнаки почесного професора УУБА та отримав відповідні доручення Предстоятеля УПЦ на майбутнє.

4 квітня архімандрит Віктор прийняв із робочим візитом декана православного факультету Пряшівського університету (Словаччина) професора, протоієрея Яна Шафіна. В ході зустрічі сторони обговорили питання міжнародної співпраці на ниві богословської освіти і науки між науковцями-богословами України і Словаччини.

Теги: