Вчора, 16 квітня, ввечері загострився конфлікт на місці будови римсько-католицького храму св. Франциска Асизького у Києві на Оболоні. По зібраних на молитві вірних стріляли з пневматичної зброї, внаслідок чого були поранені черниці-сестри Розалія та Терезіана зі згромадження Сестер святого Йосифа, що працюють при парафії святого Франциска, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сredo-ua.org.

На щастя, травми, задані сестрам, не важкі. До міліції, представники якої чергують біля будівельного майданчику, вже подано відповідну заяву.

За словами Патрика Оліха OFM, стріляли з пневматичної зброї з будинку, що навпроти, з відстані - приблизно 70 метрів.

Сестра Розалія Мушинська, якій куля пошкодила носа, в цей час молилася. «Я співала Радуйся, Маріє, і раптом відчула різкий біль. Відразу не зрозуміла, що сталося. Спочатку подумала, що каменем кинули, лише пізніше зрозуміла, що це стріляли», - розповіла монахиня. Куля, на щастя, не влучила в око. «Я могла би залишитися без ока, а так, лише розрізаний ніс та щока напухла. Побачимо, що лікар ще скаже».

За словами очевидців, люди, які протестували проти будівництва храму, дуже зраділи пораненню монахинь. «Вони сміялися, тішилися дуже», - розповіла с. Розалія.

Частина місцевих жителів, незадоволених будівництвом храму, заперечує свою причетність. Вони стверджують, що «це провокація» і «вони самі себе поранили».

Проте у соцмережах місцеві мешканці не заперечують своїх дій, а навпаки погрожують, що «це лише початок».

Теги: