Віце-прем’єр-міністр України обговорив з главою УПЦ КП святкування 1025-річчя Хрещення Київської Руси22 квітня віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко зустрівся з Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріархом Філаретом у його резиденції, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Основним предметом зустрічі стало обговорення запланованих у липні поточного року святкувань з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Руси. Йшлося, зокрема, про заходи, що організовуватимуться на державному рівні. У цьому контексті віце-прем’єр-міністр поінформував Патріарха Філарета про ухвалене на засіданні Уряду 22 квітня розпорядження Кабінету Міністрів «Про внесення змін до плану заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі».

«Принципово важливо, щоб відзначення 1025-річчя хрещення Київської Руси слугувало об’єднанню українського суспільства, налагодженню конструктивного державно-релігійного та міжконфесійного діалогу», – зазначив Костянтин Грищенко.

Обговорювалися також актуальні питання державно-церковної взаємодії та співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

У зустрічі взяли також участь міністр культури Л. Новохатько і його перший заступник Т. Кохан, радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України Ю. Богуцький та секретар Священного Синоду Київського Патріархату архієпископ Євстратій (Зоря).

Теги: