3 травня у Києві відбулася широко анонсована молитовна акція «700 хрестів. Сучасна Голгофа України». Мета акція – привернути увагу громадськості до проблеми абортів, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні" Іван Солодовник.

Акція розпочалася близько 13.00 на Софіївській площі. Її організаторами виступила Ініціативна група «За заборону абортів» та Громадська організація «Збережи життя». В заході взяло участь близько тридцяти активістів.

Було встановлено 700 дерев’яних та картонних хрестів із зображенням ненароджених немовлят.  За словами організаторів, саме таку кількість дітей кожного дня вбивають абортами.

Як відомо, понад 40% українок репродуктивного віку хоча б раз у житті робили аборт. Зі 100 вагітностей 45,8 закінчуються абортом (майже кожна друга вагітність). Той факт, що на акцію «700 хрестів…» прийшло не більше тридцяти чоловік, говорить про млявість, з якою християни України ставляться до проблеми дітовбивства.

При цьому у США, які зазвичай вважають однією із найбільш секуляризованих країн, боротьба проти абортів є більш масовою і радикальною. В Україні активну боротьбу з абортами ведуть лишень окремі громадські активісти.

Теги: