На сайті, який нещодавно з’явився в інтернеті та представляє парафію УПЦ КП св.Ісака Сіріна в м.Синельникове на Дніпропетровщині, в рубрику "Житія святих" першою надруковане житіє католицької святої Клари з Асижу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рravoslavnews.

Згідно повідомлення на офіційному сайті Дніпропетровської єпархії УПЦ КП під назвою "Апостольство XXI сторіччя" синельниківський сайт засновано і відкрито з благословення преосвященнійшого Симеона, єпископа Дніпропетровського і Криворізького УПЦ Київського Патріархату.


В анонсі про відкриття сайту Синельниківського благочиння на єпархіальному ресурсі, зокрема, зазначається: «Запрошуємо усіх бажаючих завітати на сайт парафії, де ви зможете прочитати про житія святих, проповіді настоятеля та кліриків храму, цікаві православні статті, котрі ще більше укріплять у дусі та ще більше розвинуть ваші знання про Святу Христову Церкву».

Щоправда, жодна Помісна Православна Церква у світі не знає такої святої, як Клара з Асижу. Загальновідомо, що Клара з Асижу є католицькою святою, духовною донькою Франциска Асизького.

Теги: