До ювілею хрещення Київської Русі відкриють собор УПЦ24 липня, в рамках святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі, на місці будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ (МП) відбудеться святкова літургія, яка пройде в новому (нижньому) Свято-Андріє-Володимирському храмі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рomisna.

Глава УПЦ митрополит Володимир, як настоятель Свято-Воскресенського Кафедрального собору, благословив ключарю кафедрального собору, вікарію Київської митрополії єпископу Бородянському Варсонофію організувати богослужіння, яке має відбутися на місці зведення собору 24 липня (попередньо) – в рамках святкування 1025-річчя Київської Русі. Також Предстоятель УПЦ передав на будівництво значну суму власних коштів.


Владика Варсонофій повідомив, що раніше, 15 травня, Розпорядженням № 1009 митрополит Володимир благословив «внести в Православний Церковний календар Української Православної Церкви ім’я святого Апостола Андрія Первозванного в День Хрещення Київської Русі 15/28 липня за старим (новим) стилем та в перелік Собору Київських святих».

Теги: