27 вересня на запрошення родини першого Предстоятеля відродженої Української  Автокефальної Православної Церкви та першого Предстоятеля утвореної у 1992 році Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарха Мстислава (Скрипника) у Львові було урочисто відкрито меморіальну дошку цьому ієрарху, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Меморіальну дошку із портретом Патріарха Мстислава було розміщено вул. Пісковій, на стіні родинного будинку Скрипників, у якому зупинявся першоієрарх під час архипастирських візитів до Львова на початку 90-х років минулого століття.

Освячення пам'ятної дошки звершили священики УАПЦ: настоятель ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці Львова протоієрей Ігор Бурмило у співслужінні настоятеля Петро-Павлівського храму Львова протоієрея Миколая Кавчака.

Участь у відкритті взяли митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, керуючий місцевою єпархією УПЦ КП, родина Патріарха Мстислава, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, представники громадських організацій.

Після завершення освячення митрополит УПЦ КП Димитрій звернувся зі словом до присутніх.

Теги: