У Лондоні обговорили стратегію розвитку УГКЦ21-24 жовтня в Лондоні відбулося засідання робочої групи із впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року. Засідання проходило під головуванням владики Кена (Новаківського), керівника групи, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

На зустрічі було підбито підсумки діяльності робочої групи за останніх два роки та намічено дальші кроки впровадження в життя пріоритетних напрямків Стратегії-2020, зокрема звернено увагу на розвиток місійного духу вірних УГКЦ та опрацювання документа Синоду Єпископів УГКЦ 2013 року «Напрямки нової євангелізації в УГКЦ».

Також було розпочато підготовку до проведення єпархіальних соборів у 2014 році та Патріаршого Собору в 2015 році  на тему «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом».

У листопаді робоча група планує провести низку зустрічей із координаторами – представниками єпархій та екзархатів УГКЦ: у Філадельфії для координаторів з Північної Америки та Австралії, у Римі для координаторів  Західної та Центральної Європи та Південної Америки, а також в Івано-Франківську для координаторів з України та Казахстану.

Теги: