Рада Євангельських Протестантських Церков України "категорично засуджує факти насилля та особливої жорстокості по відношенню до учасників мирних акцій протесту тими представниками влади, які навпаки покликані захищати конституційні права громадян", говориться у сьогоднішньому зверненні РЄПЦУ до українського народу з приводу останніх суспільних подій, повідомляє "Релігія в Україні".

Так само, на думку Ради, неприпустимим є організація і потурання провокаціям, спрямованих на радикалізацію громадських протестів та фізичних зіткнень. "Цей шлях є загрозливим для суспільного миру та сталого демократичного розвитку України, а такі ганебні факти насильства та провокацій є не тільки злом і беззаконням, але й гріхом, за який доведеться відповідати перед Богом!" - підкреслюється у зверненні.

"Як священнослужителі та глави Церков, закликаємо і керівництво держави, і правоохоронні органи, і учасників громадських протестів зберігати суспільний мир, не вдаватися і не реагувати на провокації насильства. Переконані, що теперішні виклики, які постали перед Україною, можуть бути вирішені шляхом суспільного діалогу, щоб влада і громадянське суспільство могли почути один одного", - переконані члени Ради, які моляться і закликають усіх віруючих "до посту і молитви за мир, суспільну злагоду та мудрість для керівництва держави та учасників громадських протестів з метою мирного розв’язання поточної ситуації".

Звернення підписали члени Ради Євангельських Протестантських Церков України:

Віктор Алєксєєнко, президент Української Унінонної Конференції Церкви адвентистів сьомого дня;
В’ячеслав Нестерук, президент Всеукраїнського Союзу Об’єднань євангельських християн-баптистів;
Михайло Паночко, єпископ Церкви християн віри євангельської України;
Леонід Падун, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви;
Василь Райчинець, старший пресвітер Союзу Вільних Церков християн євангельської віри України;
Сергій Шаптала, голова Братства Незалежних Церков і Місій Євангельських Християн-Баптистів України;
Сергій Дацко, голова правління Асоціації Місіонерських Церков Євангельських Християн України;
В’ячеслав Горпинчук, єпископ Української Лютеранської Церкви;
Анатолій Гаврилюк, Об’єднання незалежних харизматичних християнських церков України (Повного Євангелія).

Теги: