1 лютого, у п’яту річницю інтронізації Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, в кафедральному соборному храмі Христа Спасителя в Москві було звершено урочисту літургію з нагоди річницї інтронізації, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-службу УПЦ.

Предстоятелю Руської Православної Церкви співслужили ієрархи РПЦ, представники Помісних Православних Церков при Патріархові Московському і всієї Русі, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та архієреї Української Православної Церкви.

По закінченні святкового богослужіння відбулася братська трапеза.

Вітання Предстоятеля УПЦ митрополита Київського і всієї України Володимира передав керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. "В условиях смятения и разделений современного общества, которое затронуло, к сожалению, и украинский народ, отчетливее переживается ценность братского единства православных славянских народов. В эти тревожные и ответственные для Украины дни, мы просим Ваше Святейшество вознести к Богу сугубые молитвы о мире в Украинской державе и об умножении любви в сердцах украинцев", -- говориться, зокрема, у привітанні.

Також було оголошено привітання Президента України В.Ф. Януковича, в якому зазначається: "У цей важливий для всього Православ'я день хотів би висловити впевненість у тому, що Ваш непорушний авторитет пастиря, духовно відданого кожному віруючому Руської Православної Церкви, буде й надалі надійною основою Ваших подальших успіхів у діяльності на благо миру і творення".

Теги: