Служителям Київського Патріархату в Росії надходять погрозиНа адресу служителів Української Православної Церкви Київського Патріархату в Російській Федерації надходять погрози. Про це повідомляє протодиякон Святослав Скороход, клірик Московсько-Богородської єпархії УПЦ КП в Росії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Uainfo.org.

«Друзі! Вже впродовж декількох днів на мою адресу, протодиякона Богородської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату в Російській Федерації надходять погрози життю за моє палке відстоювання територіальної цілісності Української Держави від декількох агресивно налаштованих людей, мешканців Російської Федерації!» -- говориться у зверненні Святослава Скорохода до Світового конгресу українців.

Єпархіальний центр вказаної єпархії знаходиться у Ногінську Московської області. Єпархію очолює митрополит Адріан (Старина).

Зокрема диякон Святослав наводить текст листа, який нещодавно отримав через мережу Вконтакте (лайливі слова видалені -- ред.): «Слышишь ты <...> Адриановская! Тебе <...> если ты приедешь в Ногинск можно готовить твоей <...> которая тебя родила гроб для тебя <...>. Тебя найдут и вырежут глаза бандеровец вонючий а потом ты даже себе не представляешь. Тебе в Ногинск лучше не приезжать! Или считай дни. Алексей».

Подібні погрози надходять на адресу священнослужителя впродовж декількох днів.

Теги: