За допомогою церкви ураїнські заробітчани з Європи збирають гуманітарну допомогу військовим УкраїниЗа участю волонтерів Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, зареєстрованої як УАПЦ(оновлена), 9 квітня двома машинами від Харкова вирушила делегація до українських військових, які стоять на кордоні й кожної миті готові захистити мирних громадян від агресії сусідньої Росії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт єпархії.

Військові зустріли волонтерів у новенькій уніформі, яку було привезено в попередній раз й теплими словами подяки. Військовим привезли необхідні для них речі: спальні мішки, армійські "розгрузки", предмети першої необхідності (шкарпетки, бритви, мило, паперові рушники, цигарки, тощо), а також і патріотичну літературу, пакунок з продуктами, який передали з Італії українські заробітчани, але найбільше солдати зраділи дитячим малюнкам й листам від дітей Недільної школи Свято-Дмитрівського храму Харківсько-Полтавської єпархії.

Після теплих слів волонтери  рушили на Харків продовжувати збирати необхідні речі для тих, хто цілодобово охороняє спокій України.

Теги: