Голова православної місії УПЦ КП у Японії став військовим священиком18 червня настоятель храму Української православної місії УПЦ Київського Патріархату в Японії ієрей Павло Королюк відвідав авіабазу Йокота Військово-повітряних сил Сполучених Штатів Америки, що у містечку Фусса, префектура Токіо. Військовослужбовці цієї бази православного віросповідання виявили бажання, аби отець Павло став їхнім військовим священиком, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У збройних силах США існують власні кадрові капелани для духовної підтримки військовослужбовців. Проте число капеланів, призначених для духовної опіки американських військових частин обмежена. Серед капеланів часто може не бути православних священиків і тому військовослужбовці звертаються до місцевого духовенства по душпастирську опіку.

За домовленістю з командуванням авіабази ієрей Павло Королюк стане душпастирем для православних льотчиків і членів їх сімей. Перша літургія для військових та їхніх родин запланована на неділю, 13 липня 2014 року.

Священик Київського Патріархату у Японії ієрей Павло зазначив: "Для мене велика честь служити і молитися разом з православними військовослужбовцями зі Сполучених Штатів, дислокованих в Японії, і я хочу бути для них корисним, особливо в цей час, коли Україна знову бореться за свою соборність і незалежність. У цей час Сполучені Штати демонструють, що вони  союзник України."

На авіабазі Йокота дислоковано 374 транспортне авіакрило Військово-повітряних сил Сполучених Штатів Америки, а також чотирнадцять тисяч військоволужбовців.

Теги: