Глава УГКЦ поїхав до Бразилії відкривати нові єпархії10 липня глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав прибув до Бразиліїї. Головна мета візиту - введення в новий уряд владик Володимира (Ковбича) і Мирона (Мазура), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

У програмі візиту заплановані зустрічі з духовенством, монашими спільнотами, мирянськими організаціями УГКЦ у Бразилії. Також Верховний архієпископ Святослав зустрінеться з представниками державної влади, керівниками органів місцевого самоврядування.

Створення нової митрополії глава УГКЦ назвав новим кроком до утвердження і визнання патріаршої гідності УГКЦ. «Творення нових структур у Церкві − знак того, що вона активно розвивається і росте. Створення митрополії УГКЦ у Бразилії, вже четвертої за останній період, свідчить про те, що тепер наша Церква зробила важливий крок у розвитку своєї помісності на цих землях», − сказав Святослав у відеоблозі для «Живого.ТБ».

Нагадуємо, 12 травня стало відомо, що Папа Франциск підніс дотеперішню єпархію Святого Івана Христителя УГКЦ у Бразилії з осідком у Куритибі до статусу архиєпархії та митрополичого осідку. Першим архиєпископом-митрополитом призначено дотеперішнього Єпарха владику Володимира (Ковбича).

Одночасно понтифік створив єпархію Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ з осідком у Прудентополі, виокремивши її територію з новоствореної архиєпархії Святого Івана Христителя та підпорядкувавши цьому митрополичому осідку.

Теги: