Місія УПЦ КП в Японії співорганізувала Перший фестиваль «Український День» у Токіо19 жовтня українська громада в Японії разом із настоятелем місії Української Православної Церкви Київського Патріархату в Японії ієреєм Павлом Королюком організувала та провела Перший фестиваль «Український День» у Токіо. Серед числа відвідувачів були українці, японці, французи, індійці та представники інших національностей, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Програма фестивалю була дуже насиченою та різноманітною: класи з виготовлення писанки та ляльки-мотанки; розучування української пісні та танцю, лекції про українську культуру, мову та традиції, відео, слайдшоу та експозиція фото з краєвидами мальовничих куточків України. Відвідувачі також вчилися азам української мови – усі бажаючі мали змогу дізнатися про українську абетку та написання своїх імен українською.

Місія УПЦ КП в Японії співорганізувала Перший фестиваль «Український День» у ТокіоКошти, зібрані від проведення класів, продажу українських сувенірів та української кухні, організатори фестивалю передадуть на допомогу пораненим в АТО.

Завершився фестиваль мистецьким вечором, в якому взяли участь бандуристка Катерина Ґудзій (яка виконувала на бандурі не лише українські, але й японські традиційні пісні), дітки-учні української школи «Джерельце» міста Токіо, інтернаціональний ансамбль фольклорної музики “Tama Linda”, аматори та професійні виконавці.

Пісня «Господи, помилуй нас» у виконанні всіх учасників свята завершила вечір. Ієрей Павло Королюк закликав Боже благословення на всіх, хто зробив можливим проведення фестивалю "Український день".

Теги: