Нещодавно Папа Франциск отримав у подарунок книгу «Діти емігрантів про себе», упорядковану Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» у межах однойменного соціального проекту, повідомляє Ігор Галущак для порталу "Релігія в Україні".

Листи дітей українських трудових мігрантів, що увійшли до книги, перекладені добірною італійською мовою. Видання побачило світ у видавництві Фундації «Мігрантес» з ініціативи о. Марка Семегена, пасторального координатора для українців греко-католиків Італії.

Саму ж книгу  понтифікові нещодавно вручив глава Української Греко-Католицької церкви блаженніший Святослав. Перебуваючи у Ватикані і беручи участь у Папському Синоді на тему сім’ї, він у такий спосіб вирішив нагадати про проблему виховання та душпастирства дітей емігрантів.

До видання увійшли листи дітей до своїх батьків, які виїхали за кордон у пошуках роботи. На її сторінках біль дітей, хвилюючі історії про їх життєві та дитячі роздуми. «Ця книга спонукає Церкву до душпастирської праці з дітьми іммігрантів та є справжнім викликом для Церкви», – каже монсеньйор Жан-Карло Перего, директор Фундації «Мігрантес» Єпископської конференції Італії.
           

Теги: