Папа Римський вкотре закликав до діалогу і припинення насильства на сході УкраїниПапа Римський Франциск в неділю знову закликав до діалогу і припинення військових дій на Україні.  Таку відозву він зробив під час недільної молитви на площі Святого Петра, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.


"З великою стурбованістю я стежу за ескалацією військових дій на сході України, що продовжує призводити до численних жертв серед мирного населення", - заявив Папа.

Папа зазначив, що молиться за всіх, хто страждає у цьому конфлікті, і знову закликав "відновити спроби діалогу і покласти край всім військовим діям".

Раніше Папа Римський говорив, що Україна стала драматичним театром бойових дій і висловлював сподівання, що конфлікт в Україні вирішиться шляхом мирного діалогу.

Співчуття постраждалим в результаті теракту в Маріуполі висловили лідери українських Церков. Зокрема Предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій 25 січня звернувся до учасників літургії в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври: "Вчора, внаслідок терористичного акту в Маріуполі, загинуло близько 30 мирних людей, також гинули люди в інших районах Донбасу. Ми молимось, щоб Господь простив їм усі вільні і невільні провини і прийняв їх, як непорочну жертву, бо ці люди ні з ким не ворогували. А тих, хто здіймає руку на брата свого, нехай Господь напоумить, дасть їм сердечний мир і відновить любов до Бога і до ближнього», – сказав глава УПЦ.

Теги: