Створено об'єднання українських баптистських церков в ІталіїЗаступник голови ВСО эвангельських християн-баптистыв з питань зовнішньої міссії Володимир Шемчишин, заступник з питань праці в діаспорі Іван Романюк та керівник комітету зовнішньої місії Володимир Кондор з 28 січня по 2 лютого відвідали Італію, де провели зустріч з головою баптистського союзу Італії Рафаелем Волпе, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

На зустрічі було обговорено співпрацю між двома союзами щодо допомоги у підтримці церков, які утворені братами-емігрантами з України та заснування нових церков, груп для україно- та російськомовних заробітчан. Брати подякували також Рафаелю Волпе за допомогу, яку уже надають баптистські церкви Італії емігрантам.

31 січня відбулася зустріч зі служителями церков. На ній ішлося про організацію об'єднання та відповідального за організацію праці церков. Було запрошено місіонера від Тихоокеанськоно об’єднання, який працює в Неаполі та Оверсі Іллю Данилюка. Також на зустрічі був присутній місіонер від України з церкви «Фіміам» Ярослав Довгий, який працює над утворенням нової групи в Касерті.

На зустрічі було прийнято рішення про створення об'єднання українських баптистських церков в Італії. За пропозицією ВСО ЄХБ було запропоновано на старшого пресвітера цього об'єднання Григорія Прошака, пресвітера церкви в Перуджі. Брати підтримали кандидатуру.

На зустрічі був представлений місіонерський проект в партнерстві з УБТС. На півроку з України приїдуть місіонери для розвитку служіння в Італії.

Християни з України відвідали церкви в Неаполі, Оверсі, Болонії, Мілані, Брешії. В трьох церквах було звершено хліболамання.

Теги: