У Києві видали нову книгу, присвячену участі християн в Революції Гідності. Видання під назвою «Церква на Майдані» (російською мовою) авторства журналіста Олексія Гордєєва містить у собі серію з 28 відвертих інтерв’ю з безпосередніми учасниками Майдану. Кожен з них на той час представляв окремий сектор наймасовіших протестів в історії України ― медичну службу, молитовний намет, «Правий сектор», Автомайдан-Автодозор тощо, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Бесіди з учасниками Майдану впорядковані у хронологічному порядку та облямовані детальною хронологією, яка вводить діяльність християн у більш широкий економіко-політичний контекст подій з 21 листопада 2013 по 23 лютого 2014 років. До тексту додаються кращі тексти на тему зв’язків релігії та Майдану, оприлюднені в провідних профільних ЗМІ.

За словами автора, книга «Церква на Майдані» орієнтована перш за все на жителів українського Криму та Сходу, а також громадян Російської Федерації. «Мета цього видання ― надати аргументовані свідчення різних активістів Майдана з однією метою ― показати, що діяльність віруючих у листопаді-лютому була легітимною і навіть необхідною», ― каже Олексій Гордєєв.

З його слів, саме тому хронологічне описання майданівських подій у Києві та інших містах України супроводжується понад 300 посиланнями на англо-, україно- та російськомовні медіа та першоджерела інформації. «Це робилось з метою прояснити найбільш суперечливі та перекручені російськими ЗМІ фрагменти революції», ― пояснює автор.

Окрім зазначеної аудиторії видання буде цікавим широкому загалу читачів, які у роковини кривавих подій на Майдані бажають знову відтворити перебіг подій, концентруючись при цьому на героїчній діяльності християн та їхній миротворчості.

Теги: