Розпочався візит глави УГКЦ до ФранціїГлава Української Греко-Католицької Церкви Верховний архієпископ Святослав прибув до столиці Франції з душпастирським візитом, який триватиме до 11 травня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Зокрема, 6 травня Предстоятель Церкви зустрівся з українськими священиками Франції, Бельгії та Німеччини під час їхніх духовних реколекцій.

7 травня заплановані зустрічі глави УГКЦ з французькими високопосадовцями, зокрема з сенатором Ерве Море (Hervé Maurey), президентом Сенатської групи "Франція-Україна".

О 12.00 блаженніший Святослав дасть прес-конференцію в кафедрі Святого Володимира в Парижі. О 18.00 глава УГКЦ візьме участь у церемонії вручення ордену кавалера Почесного легіону владиці Борисові (Ґудзяку), єпископові Української Греко-Католицької Церкви у Франції, Швейцарії і країнах Бенілюксу.

8 травня, о 8.00, Предстоятель УГКЦ служитиме месу в Апостольській нунціатурі в Парижі. Цього дня також заплановані зустрічі з кардиналами Франції.

9 травня, о 9.30, Святослав освятить каплицю в єпархіальному будинку в районі Vincennes (27 avenue Foch). Цього ж дня глава УГКЦ у кафедрі зустрінеться з учителями, батьками і дітьми Школи святого Володимира. О 18.00 відслужить вечірню, після чого о 19.00 проведе зустріч з вірними греко-католиками в кафедрі святого Володимира.

10 травня він побуває в містечку Санліс, де о 9.45 покладе квіти до пам’ятника Анни Київської та до пам’ятної дошки жертвам Голодомору (Place des Arènes). Об 11.00 Предстоятель УГКЦ в Санлісі відслужить літургію.

11 травня глава Церкви візьме участь у зустрічі–дискусії у Фундації Роберта Шумана.

Теги: