Напередодні посвячення в Гданську пам'ятника святому і рівноапостольному князю Володимиру Великому відбудеться Міжнародна наукова конференція «Спадщина святого Володимира Великого - Хрестителя Київської Русі-України» за участю вчених із Києва, Харкова, Москви, Варшави, Гданська та Кракова, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

 
Захід відбудеться в Європейському центрі солідарності Гданська (Площа Солідарності 1, п. ІІІ, зал 5) 16 травня 2015 року з ініціативи Історичного факультету Гданського університету, Фундації святого Володимира Великого - Хрестителя Київської Русі у Кракові, Європейського центру солідарності у Гданську,  Християнського братства святого Володимира Великого у Польщі, української  греко-католицької парафії у Гданську, Поморського Відділу об'єднання українців у Польщі.

23 травня відбудеться Молебень до святого Володимира і Ольги та всіх святих українського народу на площі перед конкатедральним собором Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ. А після цього та Архиєрейської Божественної Літургії освятять пам'ятник святому Володимиру-Василію Святославовичу, Володарю України-Русі.

Фото passenger-transfer.com

Теги: