Глава УГКЦ розповів Папі Франциску про події в Україні24-25 травня у Ватикані проходило IX сесійне засідання Звичайної ради секретаріату Синоду Єпископів Католицької Церкви. Праця відбувається під особистим головуванням Папи Франциска, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.


У засіданні Ради брали участь глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав як член цієї Ради Секретаріату Синоду Єпископів. Під час праці цього органу Святослав зустрівся з Папою Франциском, який поцікавився подіями в Україні та вкотре запевнив про свою близькість до українського народу та постійну молитву за всіх, хто страждає.

У порядку денному засідання опрацювання проекту тексту "Instrumentum Laboris" та методології проведення XIV Генеральної асамблеї Папського Синоду, яка відбудеться в жовтні 2015 року на тему: "Місія і покликання сім'ї у Церкві та у сучасному світі".

24 травня в прокафедральному соборі Святої Софії в Римі блаженніший Святослав очолив літургію за мир в Україні. Окрім цього, Предстоятель УГКЦ узяв участь у презентації аудіокниги Кшиштофа Вєрніцького “Музична подорож Україною” та зустрівся з українською молоддю собору Святої Софії.

Глава УГКЦ подякував усім, хто проявляє різного роду волонтерські ініціативи на підтримку України. Цього дня на території собору Асоціація “Конгрес українців в Італії” організувала День солідарності з українським народом з частуванням української кухні та забавами для дітей. Окрім цього, упродовж тривалого часу громада собору організовує різні заходи на підтримку України, проводить доброчинні збірки, зокрема на придбання карети швидкої допомоги для потреб української армії.

Теги: