Відбулося засідання оргкомітету при Мінкультури з вшанування 1000-ліття преставлення князя Володимира9 липня відбулося засідання Організаційного комітету при Міністерстві культури України з вшанування 1000-ліття преставлення святого рівноапостольного великого князя Володимира. Захід проходив на виконання указу Президента України від 25.02.2015 №107, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Під головуванням віце-прем’єр-міністра України — міністра культури України В.А. Кириленка на засіданні були обговорені питання щодо святкування у 2015 році 1000-ліття преставлення рівноапостольного князя Володимира.

Зокрема, глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій розповів про заходи, які були проведені УПЦ в рамках святкування ювілею, а також про ті, що ще заплановані на поточний рік. З благословення митрополита представники УПЦ братимуть участь у всіх державних заходах з нагоди відзначення 1000-літнього ювілею преставлення святого князя Володимира.

Відповідно до розпорядження КМУ від 15 червня 2015 р. № 598-р., заплановано проведення на державному рівні наукових конференцій, симпозіумів, круглих столів, семінарів та інших наукових та просвітницьких заходів.

Зокрема, 28 липня, у день пам’яті святого князя Володимира, планується проведення культурно-мистецького заходу «Урочиста академія пам’яті Святого рівноапостольного князя Володимира» у Національній опері України.

Теги: