25 серпня в Івано-Франківську урочистою літургією, яку очолив глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав, відкрили VI сесію Патріаршого Собору УГКЦ. На Патріарший Собор прибули делегати з 57 країн світу, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.


Тема собору - «Жива парафія – як місце зустрічі з живим Христом».

У своїй проповіді до вірних глава УГКЦ, зокрема, сказав, що як покликання 12 апостолів стало початком нового Ізраїлю, нового Божого народу, так само сьогодні і Церква в кожній країні, у кожному народі є фундаментом, основою того суспільства і джерелом його оновлення. «Як нам сьогодні, зокрема в Україні, потрібно відчути, що Бог є з нами, що ті месіанські знаки, які вкладає в руки Господь Бог своїм апостолам, даючи їм силу панувати над злом, сьогодні наш Спаситель хоче передати нам, коли знову покликає нас до себе на свою гору…».

VI сесія Патріаршого Собору триватиме 25-27 серпня в Івано-Франківську. Канал «Живе телебачення» дає нагоду долучитися до роботи собору. Упродовж трьох днів у прямому ефірі щодня транслюватимуть пленарні засідання та прес-конференції.

Теги: