Патріарх Філарет відвідує вікаріат УПЦ КП у США18 вересня 2015 року Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Патріарх Філарет відбув з офіційним візитом до Сполучених Штатів Америки, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

О 20 годині за місцевим часом патріаршу делегацію в міжнародному аеропорту Чикаго імені О'Хара зустріли голова управи парафії святого апостола Андрія Первозванного м. Чикаго Іван Яресько, генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько, настоятель української православної місії в Японії священик Павло Королюк та численні парафіяни.

Під час архіпастирського візиту владика відвідає адміністративний центр Вікаріату УПЦ Київського Патріархату – собор святого апостола Андрія Первозванного у Блумінгдейлі, де звершить літургію з нагоди 45-річчя заснування парафії, очолить збори настоятелів та голів управ, проведе низку високих зустрічей у Вашингтоні та відправить богослужіння у Свято-Троїцькому храмі Норт-Роялтону.

Зокрема, 19 вересня Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у рамках архіпастирського візиту до Сполучених Штатів Америки відвідав українську школу в Чикаго. Школа знаходиться у славнозвісному Ukrainian Village (Українське село або Українська околиця) – невеликому оазисі нашої національної культури у США.

Під час виступу Патріарх Філарет наголосив на важливості примноження у душі людини найвищої християнської чесноти – любові. Крім того, архіпастир ознайомив вчителів і учнів із станом справ в Україні.

Патріарха Філарета супроводжує перший проректор Київської православної богословської академії, професор протоієрей Олександр Трофимлюк.

Теги: