Митрополита УГКЦ нагороджено орденом «За заслуги»20 вересня після вечірнього богослужіння у львівському у Соборі Св. Юра відбулося нагородження архієпископа і митрополита Львівського Ігоря орденом «За заслуги» III ступеня, яке провів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Керівник області підкреслив подвижницьку діяльність митрополита Ігоря у розбудові української держави. Натомість, архієрей у своєму слові подякував за нагороду і підкреслив, що цей орден належить не тільки йому, але й усій церковній спільноті нашої архиєпархії.

Згідно повідомлення офіційного сайту Львівської обласної державної адміністрації, що відповідно до Указу Президента України, владику Ігоря нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у духовне збагачення українського народу.

Відзнакою Президента України – орденом «За заслуги» нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності. Орден «За заслуги» має три ступені: I ступеня, орден II ступеня та III ступеня. Вищим ступенем ордена є I ступінь. Нагородження орденом «За заслуги» громадян України здійснюється послідовно, починаючи з III ступеня.

Теги: