У своєму виступі в ООН Папа Франциск згадав про УкраїнуПеребуваючи з візитом в США, Папа Франциск виступив з доповіддю в ООН. Цей виступ став п’ятим виступом в історії, Папа закликав докласти всіх зусиль для припинення військових конфліктів, захисту навколишнього середовища та повагу до "життя в усіх його вимірах та формах”, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Звертаючись до присутніх, Папа не оминув своєю увагою також Україну. У контексті своєї промови про військові конфлікти в різних частинах світу Папа зазначив: “Ті, на кому сьогодні лежить відповідальність за міжнародні справи, повинні зробити іспит сумління”, вказавши на війну в Україні, Сирії, Іраці та інших гарячих точках світу. Понтифік наголосив, що потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб “захистити невинні народи”.

Окрім цього, Папа торкнувся теми бідності у світі, наголосив на обов’язку держави соціального захисту людини як складової її людської гідності. Він також вказав на проблему сучасної економіки, позбавленої морального виміру та базованої на “амбіціях влади та прибутків”. Промовець закликав побудувати світ без зброї масового знищення та припинити військові конфлікти в різних частинах світу. Франциск також вказав на проблему наркотрафіку як складової проблеми війни у сучасному світі.

Теги: