В Києві пройде круглий стіл «Християнська відповідальність за майбутнє» за участю екс-прем’єр-міністра Норвегії 2 жовтня о 13.00 в Інституті філософії ім. Г. Сковороди НАНУ відбудеться круглий стіл «Християнська відповідальність за майбутнє», повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Спеціальним гостем даного заходу стане Кьєлл-Магне Бондевік — пастор і колишній прем’єр-міністр Норвегії, а нині — президент Центру миру і прав людини (Oslo Centre for Peace and Human Rights).

"Події останніх двох років стали справжнім викликом для християнських конфесій. Більшість діючих в країні Церков були активними учасниками революційних процесів, виявили при цьому не тільки християнське милосердя, але й громадську ініціативу. Проте дискусії щодо християнської відповідальності за суспільство в умовах кризи і актуальних суспільних реформ тривають і далі, в тому числі щодо бачення і плану дій заради кращого майбутнього. Все це актуалізує необхідність громадського обговорення означених проблем", — зазначають організатори події Асоціація “Духовне відродження”, Українська асоціація релігієзнавців та Інститут релігійної свободи.

Адреса проведення: Київ, Інститут філософії НАНУ, вул. Трьохсвятительська 4, ауд. 318.

Фото Facebook

Теги: