У Львові за участю міністрів відбудеться Міжнародний симпозіум з нагоди 150-річчя митрополита Андрея Шептицького30 жовтня - 1 листопада 2015 року у Львові відбудеться Міжнародний симпозіум присвячений 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УКУ.

Участь у симпозіумі візьмуть провідні науковці, які досліджують різні напрямки діяльності греко-католицького митрополита Андрея Шептицького. До участі у симпозіуму запрошено Сергія Квіта, міністра освіти і науки України; В'ячеслава Кириленка, віце-прем'єр-міністра, міністра культури України.

У межах заходу наукові конференції; презентації монографій та збірників документів; виставки про діяльність та життя митрополита; екскурсія у Львівський національний музей ім. А. Шептицького.

Міжнародний симпозіум організовують Український католицький університет, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка», Інститут Андрея Шептицького (Канада), Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Фундація «Андрей», Львівський музей історії релігії та Центральний державний архів закордонної україніки.

З програмою події можна ознайомитись на сайті організаторів.

Теги: