13 – 14 листопада в рамках міжнародної наукової співпраці керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії (КаУ та УБА), взяв участь у роботі міжнародної наукової конференції «Релігія і релігійність у час модернізації та глобалізації», що проходила на базі державного Університету імені Адама Міцкевича у Познані, Польща, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Карпатської єпархії.

До участі в роботі конференції були запрошені провідні науковці в галузі філософії, богослов'я (теології), канонічного права, релігієзнавства, соціології та культурології європейських університетів.


Упродовж двох днів було заслухано 40 наукових доповідей та повідомлень, а також проведено їх обговорення. Єпископ Віктор Бедь виголосив доповідь на тему «95-річчя відродження Української Автокефальної Православної Церкви та роль Польської Православної Церкви в її історії».

Окрім того, владика Віктор взяв участь в науковому обговоренні та дискусії з питань філософії релігії, богослов'я (теології) і Єпископ УАПЦ виступив на міжнародній конференції «Релігія і релігійність у час модернізації та глобалізації» у Польщірелігієзнавства, та поділився багаторічним досвідом освітньої і наукової діяльності Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії на ниві інтегрованої підготовки фахівців з вищою світською та вищою духовною освітою в галузі філософії і богослов'я (теології) з одночасним здобуттям дипломів державного і церковного зразків.


Від КаУ та УБА, а також Карпатської єпархії УАПЦ участь в конференції також взяв аспірант академії, завідувач канцелярією та відділом міжконфесійних відносин Карпатської єпархії УАПЦ магістр богослов'я Ілля Михайлов.


За результатами роботи конференції ухвалено ряд наукових рішень та рекомендацій, а також обговорено питання щодо подальшої міжнародної співпраці Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) з Карпатським університетом імені Августина Волошина та Українською богословською академією в Ужгороді (Україна).

Теги: