Президент України і голова Львівської ОДА запрошують Папу Франциска відвідати УкраїнуПрезидент України Петро Порошенко заявив, що запросив Папу Римського Франциска відвідати Україну в зручний для нього час. Так само голова Львівської ОДА запросив Папу Римського відвідати Львівщину, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН та РІА "Новости".

"Я ще раз підтвердив моє запрошення Папі Римському Франциску відвідати Україну в зручний для нього час. Хочу підкреслити, що ми будемо щиро раді вітати Його Святість на українській землі", - сказав Порошенко в ході спільного брифінгу з держсекретарем Ватикану П'єтро Паролін 17 червня.

Крім того, голова Львівської обсланої державної адміністрації Олег Синютка під час зустрічі з Держсекретарем Ватикану кардиналом П’єтро Пароліном запросив Папу Римського Франциска відвідати Львівищну.

"На Львівщині є багато різних конфесій, які живуть у мирі та без конфліктів. І ми б дуже хотіли, щоб так мирно, як тут, люди жили по всій Україні. Візит Папи Івана Павла ІІ, який 15 років тому відвідав Львів, став великим поштовхом духовного життя України. І я переконаний, що візит Папи Франциска мав би зараз величезне значення", - заявив О. Синютка.

Голова ОДА наголосив, що сьогодні не лише католики, а й православні українці, чекають візиту Папи в Україну.

Він також додав, що мільйони громадян моляться за те, щоб завершився процес беатифікації, тобто долучення до сонму святих, митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.

Фото ria.ru

Теги: