Архієпископ УПЦ КП звершив літургію в Угорщині10 липня 2016 року голова Управління зовнішніх церковних зв'язків (УЗЦЗ) УПЦ КП архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав парафію на честь Різдва Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана у місті Ніредьгаза в Угорщині, де звершив першу архієрейську літургію, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Архіпастирю співслужили заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та голова місійного відділу при УЗЦЗ, настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва протоієрей Валерій Семанцо.

Святкове богослужіння прикрашав спів церковного хорового колективу під керівництвом регента пані Надії Купчинської.

За літургією підносились молитви за Україну та Угорщину, а також за воїнів, які захищають незалежність України на Донбасі. Віряни просили Господа визволити Батьківщину від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

По завершенні богослужіння владика Іларіон звернувся до присутніх з повчальним словом, а також побажав Україні та Угорщині миру і процвітання, відзначивши, що Україна виборює не тільки свою незалежність, захищає не тільки кордони своєї держави, але, зупиняючи військову агресію Росії, захищає мир всієї Європи.

Теги: