Суди в Харкові та на Волині у суперечках між громадами УПЦ КП і УПЦ (МП) стають на бік останніхУ Харкові та Луцьку відбулися судові слухання щодо суперечок між громадами УПЦ КП і УПЦ (МП), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

19 липня в Донецькому апеляційному господарському суді в м. Харків відбулося засідання у справі щодо володіння Стрітенським храмом у м. Костянтинівка Донецької області, на який претендують громади УПЦ КП і УПЦ (МП).

Суд вислухав аргументи обох сторін і прийняв рішення відхилити апеляційну скаргу представників Київського Патріархату, які просили визнати недійсним рішення Господарського суду Донецької області в г. Харьков від 16 травня 2016 року, та залишити рішення суду від 16 травня 2016 року в силі.

14 липня Волинський апеляційний суд почав розгляд апеляції протоієрея Ростислава Сапожника, настоятеля Хрестовоздвиженської парафії УПЦ (МП) в селі Угринів, щодо виселення його з дружиною від дітей з будинку, в якому вони проживали 18 років і який, як вважають опоненти, перейшов до парафії УПЦ КП.

Під час останнього засідання суддя витребував ряд документів, які до цього раніше не були задіяні в справі. У зв’язку з цим судовий процес призупинено, а наступне слухання відбудеться у серпні.


Зараз протоієрей Ростислав проживає з родиною у цій спірній оселі в селі Угринів. В одній з кімнат для спільної молитви збираються прихожани Хрестовоздвиженської парафії УПЦ (МП).

Теги: