Делегація УАПЦ обговорює у Швеції духовно-культурну підтримку діаспориНа запрошення української діаспори у Королівстві Швеція духовенство Львівської єпархії УАПЦ перебуває із робочим візитом у цій країні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Uaoc.lviv.ua.

28 липня, у День хрещення України, священики Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату УАПЦ на чолі з деканом - о. Іваном Сасом, а також о. Русланом Матвієнком (секретар-референт консисторії Львівської єпархії) та о. Андрієм Вересом спільно з представниками діаспори провели офіційну зустріч з надзвичайним і повноважним послом України у Швеції Ігорем Сагачем й представниками українського консульства.

Під час зустрічі у приміщенні українського посольства було обговорено питання духовно-культурного спрямування, які турбують українську громаду на території Скандинавії.


З благословення Предстоятеля УАПЦ, духовенством було вручено церковні нагороди Ігорю Сагачу, представникам посольства та консульства, а також найактивнішим представникам української діаспори (родині Пришлівських та Андрію Нільсону).

Теги: