Духовенство УПЦ КП купує церковне начиння в крамниці Києво-Печерської лавриБрат митрополита Луцького УПЦ КП Михайла (Зинкевича) здійснює придбання церковного начиння в крамниці Києво-Печерської лаври, яка належить УПЦ (МП), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Ukrpost.biz.

Співробітники крамниці оприлюднили фотографію — на стоп-кадрі відеозйомки видно, як о. Анатолій Зинкевич на розкішному авто Chrysler під’їжджає з боку вулиці Лаврська і заходить в церковну крамницю, де стоїть у черзі.

Як правило, в Київську лавру завозять товари, вироблені на підприємстві РПЦ «Софріно» (Росія). Всі товари виробництва «Софріно» Духовенство УПЦ КП купує церковне начиння в крамниці Києво-Печерської лавривідрізняються високими цінами, але користуються попитом серед вищого ешелону українського духовенства. Зокрема, згадуваний вище митрополит Михайло, також як і його брат священик Анатолій, були неодноразово помічені з церковним начинням саме софринского виготовлення.

Цікаво, що митрополит Михайло відомий своїми висловлюваннями про те, що кожна свічка, куплена в УПЦ (МП) – це куля випущена в українського солдата.

Теги: