Місія Карпатської єпархії УАПЦ в Чехії обговорила співпрацю з послом Канади10 серпня відбулась зустріч представників Духовної місії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Празі та представників громадських організацій української діаспори в Чеській Республіці з послом Канади в Чеській Республіці Отто Іелінек, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кeuapc.org.

Представники громадських організацій української діаспори в Чеській Республіці представляли Благодійний Фонд «Відродження» Гул А.М., Український культурний центр Базаєв Г.І., Міжнародна асоціація працедавців Іван Боровец, Суботня українська школа "Ерудит".

Метою візиту було засвідчити повагу Посольству Канади в Чеській Республіці та висловити вдячність канадському народу та керівництву Канади за надану допомогу українцям та Україні.

У ході зустрічі, з благословення владики Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ, голова Духовної місії ієромонах Афанасій Шрамко нагородив посла Канади орденом «Покрови Пресвятої Богородиці» з врученням цінних подарунків, виробів української майстрині Лідії Кришталь та молодого українського таланту Івана Галушенко.

Також були обговорені питання щодо подальшої реалізації соціальних, гуманітарних та культурних проектів як на території Чеської Республіки, так і Канади.

Теги: