“Агент 007” Пірс Броснан навідався до української церкви в Лондоні і висловив підтримку українцямУ неділю, 21 серпня, ірландський актор і продюсер Пірс Броснан, навідався до української греко-католицької церкви, що в центрі Лондона, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рro.te.ua.

Актор вийшов з храму за кілька хвилин до завершення літургії. Був сам, без охорони. Він поспілкувався з волонтерами, які щонеділі збирають кошти на потреби українських воїнів.

– Пірс Броснан спитав нас, чому ми тут стоїмо, – ділиться враженнями колишній тернополянин Володимир. – Ми йому усе пояснили. Актор сказав, що захоплюється мужністю українських воїнів. А на прощання додав: “Ви – сильна нація!”

“Агент 007” Пірс Броснан навідався до української церкви в Лондоні і висловив підтримку українцямПірс Броснан – ірландський актор і продюсер. У 1995-му зіграв Джеймса Бонда у «Золотому оці». У кінопрокаті стрічка зібрала 350 мільйонів доларів. Такий же успіх мали наступні два епізоди Бондіани за участю Пірса Броснана – «Завтра не помре ніколи» (1997) та «І цілого світу мало» (1999). У 2002 році Пірс Броснан вчетверте втілив на екрані образ Джеймса Бонда у фільмі«Помри, але не зараз» (касові збори склали 270 мільйонів доларів).

Теги: