Всеукраїнська Рада Церков закликає російських релігійних діячів та Всесвітню Раду Церков сприяти звільненню заручників на ДонбасіВсеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала російських релігійних діячів та Всесвітню Раду Церков сприяти звільненню заручників на сході України як прояв милосердя. Адресатами звернень стали Міжрелігійна Рада Росії, Рада із взаємодії з релігійними об'єднаннями при Президенті Росії та Всесвітня Рада Церков, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Українські релігійні діячі зауважують, що в усьому світі питання заручників та полонених є однією з найгостріших проблем військових конфліктів людства. На переконання ВРЦіРО, “катування заручників і полонених, жахливі умови утримання, затягування процесу звільнення – саме таке звірство, яке часто можна спостерігати на окремих територіях Донецької та Луганської областей на Сході України, охоплених військовим конфліктом вже понад два роки”.

Окрім молитов за мир, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає:

1.  Прикласти всі можливі зусилля для того, аби заручники і полонені на Сході України були звільнені найближчим часом;

2.  Зрозуміти, що усі “преференції”, які можуть бути досягнені грою з людським життям та гідністю, прокляті Богом і не принесуть довгострокових позитивних результатів для суспільства та політикуму;

3.   Якщо деякі заручники та полонені не можуть бути звільнені найближчим часом, забезпечити належні та гідні умови їх утримання відповідно до вимог міжнародного гуманітарного права, підтверджуючи цим свою повагу до гідності кожної людини.

“Заохочуємо Всесвітню Раду Церков і релігійних діячів Російської Федерації підтримати цей заклик і сприяти зі свого боку звільненню заручників і полонених на Сході України. Ми віримо, що з допомогою Всевишнього людяність та мир можуть наповнити жорстоке людське серце ”, – закликали українські релігійні діячі.

Варто зазначити, що Міжрелігійну Раду Росії очолює Патріарх Кирил.

Теги: