Дружина Президента України відвідала найстаріший український навчальний заклад в Америці — Українську католицьку школу св.ЮраУ рамках робочого візиту Президента України до США та участі у 71-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, дружина глави держави Марина Порошенко відвідала найстаріший український навчальний заклад в Америці — Українську католицьку школу св.Юра у Нью-Йорку, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

У закладі здобувають середню освіту діти різних національностей. Загальна кількість учнів становить понад 50 осіб, із яких 15 мають українське коріння. Усі діти вчаться за освітньою програмою штату Нью-Йорк, але одним з обов’язкових курсів у школі є вивчення української мови та історії, а також уроки релігії.

З нагоди міжнародного дня миру М.Порошенко разом із учнями нью-йоркської школи вписала нові сторінки в загальнонаціональну українську “Книгу миру”. Розповідаючи про проект “Книга миру” американським дітям, М.Порошенко зауважила, що мир — одна з найбажаніших цінностей у світі.

Також М.Порошенко зустрілась із дівчинкою з інвалідністю Джин Д’Огест, її батьком та юристом Джері Маерсоном. Юрист поділився напрацьованим досвідом роботи в галузі освіти дітей з аутизмом і передав дружині Президента України методичні матеріали для проведення роботи, спрямованої на адаптацію родин дітей з розладами аутичного спектру до життєвих обставин, та інформування суспільства щодо сприйняття цих дітей.

М.Порошенко також відвідала церкву св.Юра в Нью-Йорку та дитячий садочок, який функціонує при Українській католицькій школі. Вона подарувала вихованцям закладу українську художню літературу для шкільної бібліотеки.

Теги: