Фільм "Майже святий" про маріупольського пастора претендуватиме на "Оскара"Документальна хроніка "Майже святий", який виробили в Україні, претендуватиме на престижну американську кінонагороду "Оскар" у номінації "Кращий документальний фільм", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Ukraineartnews.com.

"Майже святий" – картина американського режисера Стіва Гувера, знята спільно Україною і США. Продюсером стрічки виступив легендарний постановник Теренс Малік, відомий за картинами "Тонка червона лінія" і "Древо життя".

Фільм розповідає про маріупольському священика Геннадія Мохненко, який патрулює вулиці і силою забирає підлітків наркоманів до себе в притулок, який отримав назву "Республіка Пілігрим". Реабілітаційний центр з часом виріс до розмірів найбільшого подібного закладу на території колишнього СРСР.

Центральною темою фільму стали жорсткі виховні методи священика. Саме вони розділили суспільство на тих, хто підтримує роботу пастора і тих, хто вважає його самозванцем, який рятує людей проти їхньої волі.

Фото Facebook

Теги: