Громада УПЦ (МП) на Львівщині перейшла до УПЦ КП18 листопада на прохання релігійної громади Архістратига Божого Михаїла села Карпатське Турківського району Львівської області в єпархіальному управлінні Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП відбулася зустріч архієпископа Дрогобицького і Самбірського Якова з представниками церковної громади, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

В ході зустрічі парафіяни висловили своє бажання вийти зі складу УПЦ (Московського Патріархату) та увійти до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На основі поданих прохань відповідним архієрейським рішенням громаду храму Архістратига Божого Михаїла села Карпатське було прийнято до складу Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП. Також віряни запросили владику відвідати парафію та звершити богослужіння у храмі.

20 листопада архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків на запрошення парафіян завітав з архіпастирським візитом у величну святиню села Карпатське.

На порозі храму з вітальним словом архієрея зустріли маленькі діти. Вітання дітей звучало під неприємні вигуки "малесенької групки людей, які намагалися спровокувати конфлікт, проте у них це не вийшло", пише сайт УПЦ КП. Архієрей спокійно зайшов у храм, де була звершена літургія.

Архієпископу Якову співслужили протоієрей Михайло Купців, ієрей Михайло Купців, протодиякон Іван Березовий.

Владика подякував парафіянам за прийняте рішення, а також висловив сподівання, що процес об’єднання, який розпочався, призведе до постання єдиної помісної Церкви.

Також архіпастир висловив слова подяки правоохоронним органам та учасникам АТО, які долучилися до підтримки правопорядку на території храму.

Теги: