Глава УПЦ КП провів зустріч з керівниками Біблійних Товариств світу12 грудня у приміщенні Київської Патріархії відбулася зустріч Патріарха Філарета з керівниками національних Біблійних Товариств ведучих країн світу та керівництвом Українського Біблійного Товариства, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Вітаючи гостей Патріарх Філарет сказав: "Ми високо цінуємо діяльність Біблійних Товариств. Ви розповсюджуєте по світу Слово Боже. Бо без Слова Божого не може бути віри. Якщо не почуєш про Христа, то як увіруєш? Як каже Біблія: "Віра від слухання, а слухання від Слова Божого"".

З нагоди 25-ліття заснування Українського Біблійного Товариства та за заслуги у поширенні в світі Біблії Патріарх Філарет відзначив керівників національних Біблійних Товариств та очільників Українського Біблійного Товариства церковними нагородами.

Орденами святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ст. були нагороджені:

1. Майкл Перу - генеральний секретар Об'єднаних Біблійних Товариств;
2. Джонатан Дент - генеральний секретар, Канадське Біблійне Товариство;
3. Елейн Данкен - генеральний секретар, Шотландське Біблійне Товариство;
4. Чарльз Ламберт - заступник директора міжнародної місії, Американське Біблійне Товариство;
5. Хорст Шойренбранд - директор міжнародної місії, Німецьке Біблійне Товариство;
6. Бернт Олсен - директор міжнародної місії, Норвезьке Біблійне Товариство;
7. Пол Уїльямс - генеральний секретар, Британське і Закордонне Біблійне Товариство;
8. д-р Комендант Григорій Іванович - президент Українського Біблійного Товариства;
9. протоієрей Василь Луцишин - віце-президент Українського Біблійного Товариства;
10. Бабійчук Олександр Іванович - генеральний скретар Українського Біблійного Товариства;
11. Райчинець Анатолій Васильович - заступник генерального секретаря Українського Біблійного Товариства.

Патріарх Філарет розповів присутнім про історію перекладів Священного Писання українською мовою та про свою працю з перекладу Біблії, яку він звершив переклавши на українську мову Біблію російського Синодального перекладу.

У свою чергу, президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант зазначив, що Біблія українською мовою у перекладі Патріарха Філарета користується великим попитом серед українців і має потребу в ширшому розповсюдженні та висловив зацікавленість УБТ видати Біблію новим тиражем.

Представники Біблійних Товариств подякували Предстоятелю Київського Патріархату за його багаторічну перекладацьку роботу.

Під час зустрічі сторони також обговорили міжконфесійні відносини в Україні, а також суспільно-політичну ситуацію у державі, зокрема російську військову агресію на Донбасі.

Наприкінці зустрічі гості вручили Предстоятелю Київського Патріархату пам'ятні подарунки.

Нагадаємо, що у світі діють 148 Біблійних Товариств, які працюють у 200 країнах світу. Біблійні Товариства ведучих країн світу надають матеріальну допомогу переселенцям та постраждалим внаслідок війни на Сході України та видали великим тиражем книги Новогу Завіту для військовослужбовців, які захищають Батьківщину від російських окупантів.

Теги: