Посол України і принц Йорданії взяли участь у семінарі "Різдво Христове в Євангелії та Корані"Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь у семінарі «Різдво Христове в Євангелії та Корані», який відбувся у церкві Святого Шарбеля, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на МЗС України.

На семінарі виступив з лекцією принц Йорданії Хасан бін Талал.

Також 24 грудня у приміщенні Посольства України відбулось Новорічне свято для дітей, української та йорданської громад, яке організувало громадське об’єднання «Українська хата в Йорданії».         

У ході заходу виступив український вокально-хореографічний колектив «UA Kids», який заспівав святкові різдвяні та новорічні пісні та Посол України і принц Йорданії взяли участь у семінарі "Різдво Христове в Євангелії та Корані"виконали захоплюючі танцювальні номери. Також звучали щедрівки та колядки.

Учасників привітали посол України Сергій Пасько та Дід Мороз. Всі діти отримали подарунки з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Напередодні свят, 18 грудня, посол України Сергій Пасько взяв участь у конференції, присвяченій обговоренню захисту прав працюючих мігрантів, що проходила в Аммані.

У рамках заходу відбулася презентація основних досягнень зручного сервіс-центру для місцевих працівників. Учасники заходу, серед яких були йорданські чиновники, еліта, науковці та експерти, обговорили шляхи підтримки даного центру у майбутньому.

Теги: