Митрополит УПЦ КП освятив 10 автомобілів швидкої допомоги, які подарувала Україні діаспора27 січня митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, патріарший намісник УПЦ КП, на Михайлівській площі Києва освятив 10 автомобілів швидкої допомоги, які Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» спільно з посольством Канади і Конгресом українців Канади передали представникам медичних закладів різних областей України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

В освячені «швидких» взяв участь архієпископ Вишгородський Агапіт. Після цього у приміщенні Дипломатичної академії пройшов сніданок, на якому були присутні міністр закордонних справ України Павло Клімкін, посол Канади в Україні Роман Ващук, інші високопосадовці та запрошені гості.

"Це зусилля громадянського суспільства, провінційних урядів і федерального уряду цілої Канади у співпраці, зокрема, з Конгресом українців Канади, його ініціативою допомоги Україні, із "Карітас України", сотень людей, які зібрали цей подарунок", – сказав посол.

Машини швидкої допомоги було передано з нагоди 25-ї річниці канадсько-українських дипломатичних відносин. Проект «Швидкі для України» був ініційований громадськими організаціями українців Канади у співпраці з національною організацією парамедиків «Paramedic Chiefs of Canada» у відповідь на військові дії в Україні, що зумовили критичну потребу у високотехнологічних машинах швидкого медичного реагування.

Теги: