Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

Як розповів завідуючий відділення судинної хірургії ОКЛ Дмитро Домбровський, кошти на оновлення меблів вдалось отримати завдяки зусиллям лікаря із цього відділення Юрія Олійника, батько якого є представником української діаспори в США і входить до складу тамтешньої громади Української Біблійної Церкви.

"Ліжка для нашого відділення благодійники спершу хотіли придбати власноруч, однак виникало чимало проблем з їх транспортуванням на Україну. Тож вони зібрали кошти, надіслали нашому колезі і необхідні для відділення меблі ми вже закупляли самостійно", – каже Д. Домбровський.

За кошти благодійників із США медики придбали 25 багатофункціональних ліжок з матрацами, призначених саме для виходжування хворих хірургічного профілю, та сучасний операційний стіл німецького виробництва.

"Щиро вдячні меценатам за надану допомогу, адже мали крайню необхідність щодо заміни ліжок. Після оперативних втручань хворим було важко перебувати на старих панцерних ліжках. Нові меблі суттєво покращать умови їхнього перебування", – додає Дмитро Домбровський.

Теги: